KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad i relief 15507523

nr 1550 7523

Grafiskt blad i relief

Lars-Erik Falk. Signerad, numrerad 19/25, daterad 1985. Bildmått: 14,5x25,5 cm, yttermått inklusive ram: 35x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 3 juli 2023
kl 18:44:18